پوشاک بچه گانه, پاییزه

پوشاک پاییزه بچه گانه

پوشاک پاییزه بچه گانه

در این مقاله قصد داریم با بررسی پوشاک پاییزه بچه گانه، بهترین جنس و رنگ لباس مناسب با این فصل را معرفی کنیم تا با تهیه آنها برای کودکان، به سلامتی، راحتی و زیبایی آنها در این فصل کمک کنیم.

جنس لباس پاییزه بچه گانه معمولا از پارچه های مخمل کبریتی، چرم، جیر، کتان، مخمل، خز، پشمی، بافتنی، کشباف و نیز پارچه هایی است که آستر دارند. بنابراین برای خرید لباس بچه گانه پاییزه باید به سراغ پوشاکی برویم که این نوع جنس از پارچه ها را دارند.

 

پوشاک پاییزه بچه گانه

 

در مورد رنگ پارچه نیز بدلیل اینکه پاییز فصل رنگ های نارنجی و زرد است بهتر است ما نیز رنگ های متناسب با این فصل را انتخاب بکنیم.

سبز یشمی، آبی نفتی، عاجی و قهوه ای برای این فصل مناسب هستند. البته رنگ چشم و پوست بچه ها و علاوه بر اینها ویژگی های دیگری نیز برای خرید انواع پوشاک پاییزه بچه گانه مهم می باشد.

پوشاک مناسب این فصل برای کودکان، بلوز های یقه اسکی و بلند دکمه دار، ژاکت های کشباف، عرق گیر، شلوارهای جین و پارچه ای ضخیم تر، چکمه های ساق بلند، کت ها و سویشرت های ورزشی مناسب و جلیقه و کت های کوتاه کمردار و کمربند های چرمی می باشند.

بچه ها از همان کودکی روی طرح و رنگ لباس های خود حساس می باشند و از این جهت خوب است که اگر فرزند ما به سنی رسیده است که می تواند در مورد طرح و رنگ لباس خود اظهار نظر کند، از سلیقه او نیز در هنگام خرید استفاده کنیم تا کودک ما لباس خود را با رضایت بیشتری به تن کند.

 

پوشاک پاییزه بچه گانه

 

مدل لباس پاییزه بچه گانه پسرانه

پوشاک پاییزه بچه گانه مناسب برای پسربچه ها، سویشرت، پلیور، بافت های سبک، بلوزهای آستین بلند و ژاکت با جنس نرم و بارانی می باشد. انواع شال و کلاه های نرم و سبک نیز برای فصل پاییز مناسب هستند.

جهت خرید لباس پاییزه بچه گانه پسرانه، اولین موردی که باید در نظر گرفت سایز پسربچه است. باید مطمئن شویم که لباسی که می خریم کاملا با قد و هیکل پسربچه شما متناسب باشد در غیراینصورت راحتی و زیبایی خود را در تن کودک نخواهد داشت. برای فصل پاییز باید پوشاکی را خرید که با توجه به اینکه هر لحظه احتمال سرد شدن هوا هست، آن لباس بتواند کودک را گرم بکند.

 

پوشاک پاییزه بچه گانه

 

پوشاک پاییزه بچه گانه

 

پوشاک پاییزه بچه گانه

 

مدل لباس پاییزه بچه گانه دخترانه

برای دختر بچه ها نیز همانند پسربچه ها، لباس هایی که در بالا اشاره شد مناسب هستند اما علاوه بر آنها برای دخترها می توان تنوع بیشتری را مثال زد و به انواع پیراهن و سارافون های پاییزه به همراه جوراب شلوار های ضخیم اشاره کرد.

چون همان طور که اشاره شد لباس پاییزه بچه گانه دخترانه دارای تنوع زیادی هست، هنگام خرید لباس دخترانه باید دقت کنیم که جنسی را بخریم که دارای ضخامت کافی باشد و هنگام سردی هوا بتواند ضخامت کافی را داشته باشد و پوشش کاملا مناسبی را فراهم کند.

 

پوشاک پاییزه بچه گانه

 

پوشاک پاییزه بچه گانه

 

همچنین باید لباس پاییزه بچه گانه دخترانه را آستین بلند خریداری کرد چرا که سرما می تواند پوست حساس دخترها را دچار مشکل کند و به دلیل سیستم ایمنی ضعیف تر، آنها به راحتی دچار سرماخوردگی شوند.

 

پوشاک پاییزه بچه گانه

 

با توجه به اینکه پوشاک پاییزه بچه گانه شامل لباس خانگی، لباس خواب، لباس مجلسی و لباس های معمولی هستند، با در نظر گرفتن هریک از این موارد می توانیم لباس پاییزی دخترانه و پسرانه مناسب را برای فرزند خود تهیه کنیم و همچنین هنگام خرید شلوار برای کودکان حتما باید به سایز کمر آنها توجه کنیم. برای راحتی بچه ها بهتر است شلواری را خریداری کنیم که دارای کش باشد، زیرا زیپ و دکمه می تواند برای آنها مشکلاتی را به وجود بیاورد و همچنین شلوار هایی که دارای دکمه و زیپ هستند باید کاملا جذب بدن باشند تا از پا نیفتند.

 

پوشاک پاییزه بچه گانه

 

از اینکه تا پایان این مقاله همراه ما بودید، سپاس گزاریم . امیدواریم که مطالب این مقاله به شما در جهت خرید هر چه بهتر پوشاک پاییزه بچه گانه برای فرزند دلبندتان کمک شایانی کرده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی را انگلیسی وارد کنید *