پوشاک بچه گانه

نحوه انتخاب مدل لباس تولد دخترانه و پسرانه

نحوه انتخاب مدل لباس تولد دخترانه و پسرانه

تولد فرزندان از روز های مهم زندگی هر پدر و مادری است. به طور معمول هرساله این روز جشن گرفته می شود و مادر از مدت ها قبل باید مدل لباس تولد دخترانه و پسرانه را متناسب با شرایط انتخاب کند. به خصوص در سال های اخیر که عکاسی تولد بسیار مد شده است حتی اگر جشن مفصلی هم برپا نشود باز انتخاب لباس تولد کودک دارای اهمیت است. اما چگونه می توانیم لباس مجلسی کودک مناسب برای جشن تولد انتخاب کنیم؟ در ادامه نکاتی را آورده ایم که این انتخاب را بری شما آسان تر می کند.

1. توجه به تم تولد

برای انتخاب رنگ و مدل لباس تولد بچگانه باید بدانیم تم تولد چیست. اگر تولد را خودتان برنامه ریزی کرد اید یا مهمان هستید توجه به تم تولد در انتخاب لباس کودک اهمیت دارد. در واقع منظور از تم تولد رنگ بندی و سبک سایر دیزاین ها مثل کیک، میز آرایی و ریسه ها و بادکنک ها است. تم تولد می تواند یک رنگ خاص مثلا صورتی یا آبی باشد یا تداعی کننده یک محیط یا شخصیت مثل جنگل و مرد عنکبوتی باشد. لباس تولد دخترانه پرنسسی یکی از محبوب ترین تم های تولد دخترانه است.

 

توجه به تم تولد در نحوه انتخاب مدل لباس تولد دخترانه و پسرانه

 

2. انتخاب لباس متناسب با فصل

در انتخاب لباس مجلسی کودک مناسب برای جشن تولد یا هر مراسم دیگری تا حد زیادی به فصل و آب و هوا بستگی دارد. دقت کنید که  مراسم در محیط باز است یا بسته. هواشناسی آن روز را بررسی کنید و مطمئن شوید بهترین پارچه و پوشش را برای فرزندتان انتخاب می کنید. هیچ کس دوست ندارد بعد از چند ساعت خوش گذرونی بخاطر لباس نامناسب مریض شود! مدل لباس، رنگ ها و جنس پارچه زمستانی و تابستانه متفاوت است. انتخابی شایسته متناسب با فصل در عین حال شیک شما را مادر/ پدری با ملاحضه تر نشان می دهد.

3. استایل رسمی یا اسپرت

تصمیم گیری بر این اینکه مدل لباس تولد دخترانه و پسرانه رسمی یا اسپرت باشد به موارد زیادی بستگی دارد. تم تولد، میزان خودمانی بودن مراسم، تعداد مهمان ها و غریبه و آشنا بودن آن ها، راحتی و تصمیم فرندتان، موجودی کمد فرزندتان و سایر موارد. در مراسم های بزرگ تر که تدارکات و م رسمی هستند توصیه می شود انتخاب شما هم لباسی مجلسی تر باشد. اما در مهمانی ای خانوادگی محدود تر لباس اسپرت نیز جوابگو است. هرچند سلیقه بسیاری از افراد اسپرت پسند است یا فرزندشان در سنی است که خودش در تصمیم گیری لباس اسپرت را می پسندد. در چنین شرایطی انتخاب با شماست.

لباس های رسمی دخترانه به طور معمول شامل پیراهن با آستین یا یقه کار شده است و لباس های پسرانه در رسمی ترین حالت کت یا جلیقه شلوار  و در مرحله بعدی پیراهن و شلوار است. در استایل کردن به سن فرزند، جنس لباس که آزار دهنده نباشد، سایز مناسب و اکسسوری ها توجه کنید.

 

kl,ki hsjhdg vsld نحوه انتخاب مدل لباس تولد دخترانه و پسرانه

 

4. ست کردن لباس

ست کردن لباس با والدین یا بین خواهر و برادران به جلوه و نمود پیدا کردن لباس می افزاید. می توانید در انتخاب رنگ یا طرح این تصمیم را بگیرید. معمولا دخر بچه ها با مادر و پسر بچه ها با پدر لباس های خود را ست می کنند.

5. از اکسسوری غافل نشوید.

درست است که انتخاب لباس تولد بسیار مهم است اما اکسسوری ها هستند که زیبایی شما را چند برابر می کنند. توجه به جزئیات می تواند یک استایل ساده را بسیار شیک جلوه دهد. استفاده اکسسوری ها باید متناسب با سبک استایل و به صورت کنترل شده باشد. زیاده روی کردن و متناقض استفاده کردن می تواند نتیجه معکوس دهد. به طور مثال یک کفش یا ساعت اسپرت را با لباس رسمی تصور کنید. استفاده از تل، گیره مو، دستبند برای دختر بچه ها و استفاده از ساسبند، کمربند، کراوات برای پسر بچه ها توصیه می شود. به طور کلی اکسسوری ها کامل کننده استایل هستند.

کفتخریم که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید. جهت مشاهده نمونه لباس های مجلسی دخترانه و پسرانه با برند آلمانی لوپیلو و بهرین کیفیت به سایت لوپیلورز مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی را انگلیسی وارد کنید *